User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: type
gu: પ્રકાર
