User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: title
it: titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Group
it: Gruppo

en: Type
it: Tipo

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: type
it: tipo

en: group
it: gruppo
