User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: type
km: ប្រភេទ
