User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: name
lt: vardas

en: type
lt: tipas

en: group
lt: grupė
