User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: type
mn: төрөл
