User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: type
mr: प्रकार

en: group
mr: समुह
