User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်
