User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: group
nn: gruppe
