User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Name
si: නම
