User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака
