User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: type
af: tipe
