User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: type
ast: triba
