User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: type
bg: тип
