User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: name
ca: Nom

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: type
ca: tipus

en: group
ca: grup
