User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: type
cs: typ

en: group
cs: skupina
