User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: title
es: título

en: Content
es: Contenido

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: none
es: ninguno

en: Name
es: Nombre

en: name
es: nombre

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: type
es: tipo

en: group
es: grupo
