User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: name
fa: نام

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: type
fa: نوع
