User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: title
fr: titre

en: Content
fr: Contenu

en: Group
fr: Groupe

en: none
fr: aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: name
fr: nom

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: group
fr: groupe

en: id
fr: identifiant (id)

en: Add Activity
fr: Ajouter une activité

en: Page views
fr: Visualisations de pages
