User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: name
gl: nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: type
gl: tipo
