User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: type
he: סוג

en: group
he: קבוצה

en: Add Activity
he: הוסף פעילות
