User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: name
hu: név

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: type
hu: típus

en: group
hu: csoport
