User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: title
id: judul

en: Content
id: Konten

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: none
id: tidak ada

en: Name
id: Nama

en: name
id: nama

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: type
id: tipe

en: group
id: grup
