User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: type
ka: ტიპი
