User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: name
lv: vārds

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: type
lv: veids
