User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: type
mg: karazana
