User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: name
nl: naam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: group
nl: groep

en: id
nl: ID

en: Add Activity
nl: Activiteit toevoegen
