User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: name
oc: nom

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: type
oc: tipe
