User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: type
ro: tip
