User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: type
sl: tip
