User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: type
sq: lloji
