User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: type
te: రకము
