User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: type
tr: tür

en: group
tr: grup
