User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
