User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: name
vi: tên

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: type
vi: loại

en: group
vi: nhóm
