User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: type
hy: տեսակ
