User Progress API (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: title
pt: título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Group
pt: Grupo

en: Type
pt: Tipo

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: name
pt: nome

en: type
pt: tipo

en: group
pt: grupo

en: Add Activity
pt: Adicionar atividade
