User Progress API (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Content
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: name
uk: ім'я

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: type
uk: тип

en: group
uk: група

en: Page views
uk: Перегляди сторінок
