User Prune (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Weeks
vi: Tuần

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
