User Prune (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Weeks
pt: Semanas

en: Days
pt: Dias

en: Months
pt: Meses

en: Hours
pt: Horas

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Years
pt: Anos
