User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ
