User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Save
ca: Desa

en: Content type
ca: Tipus de contingut
