User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: Save
cy: Cadw

en: User's {users}.uid.
cy: Defnyddiwr {defnyddwyr}.uid
