User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Content type
el: Τύπος ύλης

en: User's {users}.uid.
el: Το αναγνωριστικό {users}.uid του χρήστη.
