User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Save
fi: Tallenna

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: User's {users}.uid.
fi: Käyttäjän {users}.uid.
