User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Save
hu: Mentés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Quota
hu: Kvóta

en: User's {users}.uid.
hu: A felhasználó {users}.uid értéke.
