User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: Save
it: Salva

en: Content type
it: Tipo di contenuto
