User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: Save
ja: 保存

en: Content type
ja: コンテンツタイプ
