User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Panganggo

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe konten
