User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ
