User Quota (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Save
lt: Saugoti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Quota
lt: Kvota
